/ фірмовий конверт конверти оптом Куверт Україна фабрика конвертів

Інша продукція


Eco Bags

Фабрика конвертів «Куверт-Україна» представляє в Україні паперові пакети польської фабрики Eco Bagsпаперові пакети з ручками, виготовленими з паперової мотузки. Пакети виготовляються зі спеціального високоякісного еко-паперу (коричневого або білого). Пакети витримують вагу до 3-8 кг (в залежності від розміру) і не псуються від вологи. На всі пакети можна нанести друк.
При потребі можна виготовити пакети індивідуального розміру.
Більш детальна інформація http://www.eco-bag.com.uaЛистівки

Фабрика конвертів «Куверт-Україна» крім конвертів у своєму арсеналі має декілька цікавих ідей для продукції, призначеної для відправки поштою.
Це креативні механічні листівки.


Vario-Mail

Механізм Vario-Mail працює за принципом жалюзі: зображення змінюється двічі. Мінімальне замовлення від 5 тис. штук.

Пат.України 39876Invisio-MailНа листівці Invisio-Mail спочатку видно тільки частину Вашого рекламного повідомлення, що інтригує отримувача.Зверніть увагу на розміщення тексту на взірці.

Пат.України 30392Листівки з 3-вимірними елементамиРекламна листівка з 3-вимірними елементами презентує Вашу пропозицію більш реалістично.На сьогоднішній день на підприємстві розроблено та впроваджено в виробництво декілька моделей таких листівок, однак ми не зупиняємося на досягнутому і постійно працюємо над новими розробками. Більше інформації та взірці — у всіх філіях фабрики.Stericlin ® — пакети для стерилізації медичного інструменту та розхідних матеріалів для поліклінік, лікарень, косметичних кабінетів та промислових підприємств.
Медична упаковка Stericlin ® пропонує вам у вашому виробничому ланцюжку ефективне і надійне рішення.
При цьому знак Stericlin ® є стандартом для всієї І це в рівній мірі стосується лікарень, лікарських відділень і промислових підприємств.
Випробуйте нас...


Пакети для рентгенівських плівок


Продукція для кабінетів магніторезонансної і комп'ютерної томографії. Пакети надійно збережуть знімки від пилу і пошкоджень.
Більш детальна інформація — у торгових філіях фабрики.