КОНВЕРТИ З ДРУКОМ ВІД 3 ДНІВ      КОНВЕРТИ З ДРУКОМ ВІД 3 ДНІВ      КОНВЕРТИ З ДРУКОМ ВІД 3 ДНІВ     

НОВИНИ3.12.2018

Нам вже 19!
    


Дякуємо Вам за співпрацю та довіру!1.03.2018

НОВИНКА!
    


З 1.03.18 очікуємо поповнення асортименту міксів паперових торбинок розміром 240*100*320 мм. В коробці 250 торбинок, розфасованих по 25 штук в плівку. Кожна упаковка містить 5 різних мотивів. На дні кожної торбинки - штрих код.

Більш детальна інформація http://www.eco-bag.com.ua30.01.2017

Конверти з сірого рецикльованого паперу для автоматично пакування успішно пройшли тестування в компанії "Юнімейл".

Асортиментна лінійка конвертів з сірого рецикльованого паперу на сьогодні: ДЛ (110*220 мм), С65 (114*229 мм), С5 (162*229 мм).

Асортимент, ціни, взірці – в торгових філіях фабрики конвертів «Куверт-Україна».

     

30.01.2017

Хіти продажу в Європі на українському ринку!


З вересня ми запустили виробництво конвертів з рецикльованого паперу. Переваги таких конвертів:

• Бюджетні (Ви заощадите до 8%).

• Не просвічуються.

• Сприяють збереженню довкілля.


Асортимент, ціни, взірці – в торгових філіях фабрики конвертів «Куверт-Україна».

     

5.09.2016

Нові бюджетні поповнення в асортименті конвертів!

С6 і ДЛ з 70 гр паперу. Також відновлено виробництво конвертів для автоматичного пакування з 75 гр паперу.


  Ціни та асортимент в торгових філіях фабрики конвертів «Куверт-Україна».

     

     

25.08.2016

Не дайте себе надурити!!Звертаємо увагу всіх наших потенційних клієнтів, що на ринку активізувались шахраї, які прикриваються нашим ім'ям. Наголошуємо, що на відміну від них, ми НІКОЛИ не робимо електронні розсилки.

На сьогодні відомі такі фірми як "Євроконверт", "Європакет", "Євросувенір" та ТОВ "Вестінформ". Схема проста: клієнти оплачують рахунок, а через якийсь час телефони не відповідають і конверти звісно ніхто не поставляє.

Нагадуємо наші контактні телефони в м. Івано-Франківськ (0342) 52-21-27, м. Київ (044) 406 62 26, м. Дніпро (056) 372-09-96 та м. Харків (057) 758-11-12.

     

     

17.08.2016

І знову новинка!

Для поціновувачів трикутного клапану - конверт розміром 106*137 мм з трикутним хвилястим клапаном! Ціни стартують від 577 грн / тис.шт.     

10.08.2016

Збережемо довкілля разом!

Відходи виробництва можуть бути корисними: коричневі кубарики з ЕКО-паперу (макулатурного).Продаємо від 10 штук (коробка). Ціна – 13 грн з ПДВ/1 шт.

     

5.08.2016


Бюджетні DL (110*220 мм) та C5 (162*229 мм) з флексодруком «Вишивка» на складі.Деталі в торгових філіях фабрики конвертів «Куверт-Україна».

     

21.07.2015

До уваги споживачів!!!!

Оскільки бюджетні конверти С4 та С5 міні викликають багато запитань стосовно використання, ми провели свій тест: в конверт С5 міні можна вкласти до 8 аркушів А4 формату, складених вдвоє, в С5 – максимум 15 аркушів. В пакет С4 міні поміщається до 15 аркушів А4 формату, в С4 – максимум 40 аркушів. Заощаджуйте разом з нами!!!

Безкоштовні взірці – у всіх торгових філіях фабрики конвертів «Куверт-Україна».

     

  • Про нас »
  • Місія »
  • Політика з якості »
  •           Google+


3 грудня 2014 року фабрика конвертів «Куверт-Україна» відсвяткувала 15 років своєї успішної діяльності на ринку України. Початок історії заснування компанії сягає 1999 року, а сьогодні підприємство є беззаперечним лідером у виробництві поштових конвертів в Україні.

Святкуючи цей ювілей, ми дякуємо всім нашим партнерам та клієнтам, які допомагали нам творити нашу історію успіху. Дякуємо за те, що нам є для кого працювати і розвиватися надалі.Шановні відвідувачі сайту!

Фабрика конвертiв «Куверт-Україна», заснована 3 грудня 1999 р., на сьогоднішній день є найcтабільнішим національним виробником конвертів. За одну зміну ми виготовляємо близько 800 тисяч конвертів.
Велика увага приділяється нами якості продукції. Наше підприємство сертифіковане по міжнародній системі ISO 9001:2009, а продукція отримала сертифікат УкрСепро.
«Куверт-Україна»– українська ланка найбільшого в Європі концерну з виробництва конвертів
«Mayer Kuvert Network» . Цей факт дає нашому підприємству ряд суттєвих переваг:
— виробничі потужності більше ніж 40 фабрик Європи – 70 млн. конвертів щодня;
— централізовані стабільні поставки сировини, що відповідає найвищим стандартам якості;
— досвід, акумульований десятиріччями, яким ми завжди готові поділитися зі своїми партнерами.
За співпрацю з нами ми віддячимо Вам стабільним партнерством, злагодженою роботою персоналу та інноваціями в галузі рекламного конверта.
Ми завжди охоче виконаємо Ваші замовлення, адже для нас:

неможливе – можливо!Виробництво поштових конвертів

 

Місія нашої компанії - зрозуміти потреби споживачів і надати їм рішення кращі, ніж у інших. Ми досягаємо цілей, що стоять перед компанією, завдяки бездоганній якості нашої продукції, своєчасним поставкам, новаціям в галузі рекламного конверта, злагодженій роботі персоналу.

Конверт - не просто упаковка для Вашого листа, а:

- успішна презентація Вашого підприємства;
- інтегрована частина рекламної розсилки, від якої в більшості залежить,чи прочитають Ваш лист взагалі;
- своєчасна доставка Вашої кореспонденції.
Ми - команда, яка не зупиняється на досягнутому.
Ми постійно працюємо над вдосконаленням та розширенням наших бізнес пропозицій. Співпрацюйте з професіоналами, адже для нас

Неможливе - Можливо!!!


Керівництво ТОВ «Куверт-Україна» заявляє, що визначальним фактором політики у сфері якості є виробництво продукції та послуги, які максимально задовольняють вимоги та очікування наших Клієнтів, та забезпечують одержання прибутку як критерію успіху та процвітання підприємства.

Основні завдання:
- постійне вдосконалення системи управління якістю у відповідності до вимоги ДСТУ ISO 9001-2001.
- доведення до всього персоналу суті політики з якості та залучення його до поставлених цілей.
- забезпечення відповідності кожного виготовленого конверта з асортименту продукції, що випускає підприємство, вимогам клієнтів та чинних нормативних документів.
- підвищення ефективності виробництва за рахунок раціонального використання сировини, енергоресурсів та оптимального завантаження технологічного обладнання з максимальним використанням всіх його технічних можливостей.
- постійно вдосконалювати методи та технології виробництва, інфраструктуру підприємства, забезпечувати безпечні умови праці та задовольняти соціальні потреби працівників.
- гарантія високої якості продукції, яка виробляється ТОВ «Куверт-Україна», завдяки постійному аналізу і вибору Постачальників та якості пропонованої ними сировини.
- дотримання та скорочення термінів поставки виготовленої продукції як від виробництва до Клієнтів, так і від Постачальників до виробництва.
- забезпечити моральну та матеріальну зацікавленість всіх співробітників ТОВ «Куверт-Україна» в покращенні продукції, яка виготовляється на підприємстві, а також в покращенні послуг, які надаються підприємством.

Напрямки:
1. Впровадження світового досвіду виробництва конвертів, завдяки тісній співпраці з підприємствами концерну “Mayer-Kuvert Network”.
2. Залучення для вдосконалення на підприємстві високопрофесійних фахівців з інших підприємств (в т.ч. закордонних).
3. Застосування сучасних методів підготовки та підвищення рівня кваліфікації персоналу як базового елемента загальної системи управління якістю.
4. Прийняття рішень на основі логічного аналізу даних і на фактичній інформації.
5. Розширення ринків збуту продукції як в Україні так і за її межами.
6. Забезпечення взаємовигідних відносин з Клієнтами та Постачальниками.
7. Проведення систематичного аналізу функціонування системи управління якістю.

Вище керівництво підприємства бере на себе відповідальність за реалізацію політики у сфері якості, своєчасне визначення вимог та очікувань Клієнтів і їх задоволеність забезпечення необхідними ресурсами, постійне удосконалення системи управління якістю.

Реалізація політики у сфері якості – пріоритетне завдання для всіх працівників підприємства ТОВ «Куверт-Україна»


Директор ТОВ "Куверт-Україна"                
В.І.Дідійчук